Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu

Spotkania Młodych z Nauką organizowane przez SKN "Biosfera" cieszą się niesłabnącą popularnością od kilku lat. W tym roku były jednak wyjątkowe, ponieważ organizowane były razem z Poznańskim Towarzystwem Studentów Medycyny Laboratoryjnej. IX edycja Wykładów Otwartych, która odbyła się dnia 7 kwietnia 2018 r. w Collegium Anatomicum Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zgromadziła ok. 200 uczestników, a swoje prace zaprezentowało 19 młodych adeptów nauki. Wśród uczestników czynnych znalazły się osoby z Poznania, jak i z Wrocławia, Szczecina, Sosnowca, Białegostoku oraz Katowic.

II spotkanie w ramach kampanii "Co licealista wie o laboratorium?"

W dniu 23 maja 2017 roku w ramach akcji „Co licealista wie o laboratorium?” organizowanej we współpracy z Poznańskim Towarzystwem Studentów Medycyny Laboratoryjnej, do Katedry Chemii Klinicznej i Diagnostyki Molekularnej...